MENÜ

Gebelik sürecinizde evde muayene olabilir, tahlil/tetkiklerinizi  yaptırabilir, bebek takibiniz için kadın hastalıkları ve doğum uzmanları tarafından ultrason görüntüleme ve NST testi gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evde alacağınız destek hizmeti ile

doğum sonrası yaşanan korku ve endişelerinizden kurtularak bebeğinizin temel bakım gereksinimleri konusunda bilmeniz gereken her şeyi öğrenerek emin bir şekilde büyütürsünüz.

Eğitimler dışında, bebeğinizi huzurlu ev ortamından çıkarmadan çocuk doktorlarımıza rutin muayenelerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca bebek hemşiremiz, ihtiyacınız durumunda bebeğinizin aşı, kan tahlili gibi hemşirelik hizmetlerini anne ve babalara profesyonel olarak sunmaktadır.

Evde Verdiğimiz Anne ve Bebek Hizmetlerimiz

Çocuk hastalıkları uzmanlarımızın ziyaretiyle evde bebek muayenesini yaptırabilir,
tanı, tahlil ve aşı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Uzman bebek hemşirelerimiz ile evde bebeğinizin emzirme teknikleri, gaz çıkarma teknikleri, göbek, göz, burun ve tırnak bakımları, alt temizliği, bebeğin banyosu ve giydirilmesi, bebek tutuş pozisyonları gibi temel bilgiler edinebilir,
sütün arttırılması, sütün sağılması ve saklanması, annenin beslenmesi ile ilgili bilgiler ve annenin lohusalık döneminde karşılaşabileceği duygu durumları gibi konular hakkında da eğitim alabilirsiniz.

EVDE ANNE VE BEBEK HİZMETLERİ Formu