MENÜ
Evde Sağlık hizmetleri kapsamında;

ihtiyacınıza yönelik pratisyen ya da uzman doktorlarımıza muayene olabilir, hemşirelik hizmetlerinden faydalanabilir, hasta ya da yaşlı bakımında uzman ekibimizden destek alabilir, annelik duygusunu tadanlardansanız bebeğinize yönelik doğru bakım ve teknikler için danışmanlık hizmeti alabilir, tedavi ve rehabilitasyon sürecinizi fizik tedavi uzman kadromuz ile güvenilir bir şekilde geçirebilirsiniz.

Amacımız; sosyal hayatınıza etkiyi minimuma indirerek en hızlı yoldan, en doğru tedavi ve bakımı sunmakla birlikte hayat kalitenizi yükseltmektir.

Evde Sağlık Hizmeti Sunulmakta olan Tıbbi Durumlar:

Yoğun bakım süreci yaşayıp taburcu olan hastalar
Kronik hastalığı olup hastaneye gelemeyen ve takip sorunu olan hastalar (diyabet, hipertansiyon, kalp yetmezliği gibi)
Nörolojik problemleri olup yatağa bağımlı olan hastalar
Ortopedik problemleri nedeni ile evde bakımı gereken hastalar
Yatağa bağımlı hastalarda gelişen tıbbi sorunların tedavisi ve takibi
Kronik hastalık tedavi cihazlarını kullanma eğitimi
Cerrahi işlemler sonrası evde bakım (yara bakımı, rehabilitasyon programları gibi)
Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon programları
Laboratuvar tetkikleri için gerekli örnekleri alma (kan, idrar, gaita, covid-19 numunesi)
Evde takip edilen hastalar için gerekli konsültasyonların planlanması ve uygulaması

HİZMETİN AVANTAJLARI

Hastanın kendi konfor alanında tanıdık çevre ve aile desteğini daha çok hissetmesini ve daha az stres ile alınan sağlık hizmetine daha hızlı yanıt verebilmesini sağlar,
Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
Enfeksiyon riskini azaltır,
Hastaya alıştığı sosyal hayat düzeninde kişiselleştirilmiş özel sağlık hizmeti verilerek daha bağımsız ve mutlu hissedebilmesini sağlar,
Hastaya daha etkili ve yeterli zaman ayrılmasını sağlar,
MERAK EDİLENLER
 • Egepol Evde Sağlık Hizmetlerinde Hangi Birimler İçin Randevu Alabilirim?

  Evde doktor hizmeti, evde hemşirelik hizmeti, evde bebek bakımı hizmeti, evde uzun dönem bakım ve refakat hizmeti, evde fizik tedavi hizmeti, ameliyat sonrası bakımlar, evde check-up, evde laboratuvar (E-lab) ve tıbbi görüntüleme hizmetleri, evde covid-19 test uygulama hizmeti (PCR, Igg, Igm) ve benzeri birçok sağlık hizmeti için randevu alabilirsiniz.

 • Egepol Evde Sağlık Hizmetlerinde Randevu/Görüşme Saatine Geç Kalır, Hazır Olamaz veya Katılamazsam Ne Olur?

  Ödenen hizmet bedeli randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir, değiştirilebilir. Randevunuzu 2 saat kala iptal etmeniz halinde ödemeniz kredi kartınıza iade edilir. Yapılan iade tutarı kredi kartlarında 4-6 iş günü, debit kartlarda 7-14 iş günü içerisinde iade olur.

 • Egepol Evde Sağlık Hizmetlerinde Tetkik Sonuçlarımı Doktora Nasıl İletirim?

  Sonuçlarınızı mobilsm@egepolhastanesi.com adresine mail olarak gönderebilir, 0850 850 11 35 telefon numarasından Evde Sağlık Hizmetleri Birimi'ne ulaşabilir ya da 0533 038 3942 nolu whatsapp hattımızdan tetkik sonuçlarınızı iletebilirsiniz.

 • Egepol Evde Sağlık Hizmetlerinde Ücret İadesi Hangi Durumlarda Yapılabilir?

  Ödenen hizmet bedeli randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir, değiştirilebilir.

 • Egepol Evde Sağlık Hizmetlerinde Görüşmeler Kayıt Altına Alınacak mı?

  Evde Sağlık Hizmetinde online hekim görüşmeleri, hekim-hasta mahremiyeti gerekçesi ile hiçbir koşulda kayıt altına alınmamaktadır.

 • Egepol Evde Sağlık Hizmetleri Kapsamı Dışında Kalan Durumlar Neler?

  Evde sağlık hizmeti, tıbbi danışmanlık hizmeti olup hastaneye veya Acil Sağlık Birimleri'ne başvurmanızı gerektiren durumları kapsamamaktadır. Acil sağlık hizmeti gerektiren durumlar; travmalar, ciddi yanıklar, kaza, yaralanma vakaları, ani gelişen hastalıklar, beyin ve omurilik yaralanmaları, bilinç kaybı, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlardır.

 • Egepol Evde Sağlık Hizmetleri Evde Sağlık Hizmeti Kapsamında Sabit Ücretle Standart Paketleriniz Var mı?

  Uygulanacak tedavi/ tetkik işlemleri her hastanın özelinde değişkenlik göstermektedir. Check-up paketleri mevcuttur. Danışmanlarımız ile iletişime geçerek kendinize en uygun paketi seçebilirsiniz.

 • Egepol Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastanın Tedavi Sürecine Hastanede Devam Etmesi Durumunda Nasıl Bir Yol İzlenir?

  Evde Sağlık Hizmeti alan hastanın tetkik sonucunda hastanede yatarak tedavi edilmesi gerekir ise hastaneye geldiğinde sosyal güvencesi veya özel sigortasından faydalanabilir. İlgili hekim üzerinden tekrar kayıt açılıp kurumuna göre ücretlendirme yapılabilir ve tedavisine hastanede yatarak devam edilebilir.

EVDE BAKIM
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM