MENÜ

Online muayene sonrası:

+ Örnek alma,

+ Sonuç değerlendirme,

+ Tedavi düzenleme yapılabilir

veya bir ileri adım olan evde doktor muayenesine geçilebilir.

 

Bu sayede,

hastaneye gelmenize gerek kalmadan,

kaliteli sağlık hizmetini alabilir,

yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını doktorunuza yorumlatabilirsiniz.

ONLINE DOKTOR

ONLINE DOKTOR

Online Doktor Görüşmesi İçin Tavsiye Edeceğimiz Branşlar
  • İç hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları
  • Çocuk Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Göğüs Hastalıkları
  • Dermatoloji
MERAK EDİLENLER

Egepol Mobil Sağlık web sitesi (www.egepolmobil.com) üzerinden veya çağrı merkezimizi (0850 850 1135) arayarak randevu alabilirsiniz.

Görüşmelerimiz 20 dakika ile sınırlıdır.

Ödenen hizmet bedeli randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir, değiştirilebilir. Randevunuzu 2 saat kala iptal etmeniz halinde ödemeniz kredi kartınıza iade edilir. Yapılan iade tutarı kredi kartlarında 4-6 iş günü, debit kartlarda 7-14 iş günü içerisinde iade olur.

Sonuçlarınızı mobilsm@egepolhastanesi.com adresine mail olarak gönderebilir,0850 850 11 35 telefon numarasından Evde Sağlık Hizmetleri Birimi'ne ulaşabilir ya da 0533 038 3942 nolu whatsapp hattımızdan tetkik sonuçlarınızı iletebilirsiniz.

Mobil Sağlık Hizmeti ödemenizi kredi kartınız veya internet bankacılığı ile hesap bilgileri üzerinden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeleriniz için dünya genelinde güvenli bir ödeme platformuna yönlendiriliyor olacaksınız Çağrı Merkezi yetkilimiz tarafından. Güvenliğiniz için, çağrı merkezi yetkilimizle yapacağınız görüşme esnasında kredi kartı bilgileriniz talep edilmeyecektir. Ödeme adımlarınız hiçbir şekilde kaydedilmemektedir.

Mobil Sağlık Hizmetleri online hekim hizmetinin kontrol görüşme hakkı bulunmamaktadır.

Online Hekim görüşmenizde yasal mevzuat gereği hekiminiz reçete yazamamaktadır.

Özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları tarafından online hekim görüşme hizmeti karşılanmamaktadır.

Görüntülü görüşmenizi kameralı ve ses alışverişi yapabileceğiniz bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarınız üzerinden yapabilirsiniz.

Mobil Sağlık Hizmetinde online hekim görüşmeleri, hekim- hasta mahremiyeti gerekçesi ile hiçbir koşulda kayıt altına alınmamaktadır.

Aynı gün biden fazla gerçekleştireceğiniz online hekim görüşmelerinde indirim uygulanmamaktadır.

Mobil Sağlık Hizmeti kapsamında verilecek hizmetler sürecinde anlaşmalı olduğumuz laboratuvarımız EGEPOL SAĞLIK GRUBU laboratuvarlarıdır. Başka bir sağlık kuruluşundan hizmet aldığınız takdirde sonuçlarınızın doğruluğu kapsamında sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Bir görüşme planlayın.

Aşağıdaki formu doldurarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.